Küpsiste kasutamise eeskiri

raunopukk on 24.03.2020

Elektrowerk veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Küpsis on veebilehe külastaja seadmele salvestuv tekstifail, milles sisalduv info aitab meil muuta veebilehe külastaja kasutajakogemust vastavalt tema eelistustele.

Elektrowerk veebilehel kasutame järgmiseid küpsiste liike:

Sessiooniküpsised on ajutised ja kaovad, kui külastaja lahkub veebilehelt. Need on vajalikud veebilehe kavandatud funktsionaalsuse tagamiseks.

Püsiküpsised on failid, mis jäävad külastaja seadmesse püsivalt. Neid kasutatakse korduvkülastaja tuvastamiseks ja veebilehe kohandamiseks vastavalt külastaja eelistustele (nt. keelevalik). Külastaja saab püsiküpsiseid soovi korral kustutada.

Mõned küpsised aitavad meil koguda statistilisi andmeid edasiseks analüüsiks ja veebilehe arendamiseks. Meie kasutame kolmanda osapoole küpsiseid, näiteks Google’i küpsiseid.

Kui Te külastate Elektrowerk veebilehte ning Teie veebilehitseja on seadistatud küpsiste vastuvõtmiseks, võtame seda kui nõusolekut Elektrowerk küpsiste tingimustega. Vastasel juhul ei saa me tagada, et kõik veebilehe funktsioonid toimivad ettenähtud viisil.

Kui Te ei soovi meie veebilehel küpsiseid vastu võtta, saate küpsiste blokeerimist seadistada veebilehitseja turvasätetes. Juhiseid turvasätete muutmiseks leiate vastava veebilehitseja dokumentatsioonis.