© Elektrowerk 2022

ERAMUTE EHITUS

Üldehitustööd, eramute ehitus ja võtmed kätte tervikpakett

Soovid alustada uue kodu või mõne muu objekti ehitust? Omad nägemust kuid mitte oskusi selle teostamiseks? Kui peas on keerlemas erinevad ehitusega seotud küsimused, siis oled tulnud õigesse kohta! Meie ehitusspetsialistidega konsulteerides saad kogu vajaliku info. Arutame läbi millest alustada, kuhu panustada põhirõhk, millised on nõuded ja üleüldine ehitusprotsess. Meie ehitajad on abiks kõikide üldehitustöödega alates remonditöödest, rekonstrueerimisest, renoveerimisest ning lõpetades võtmed kätte lahendustega.

Me näeme ehitusel kliendi ootusi ning aitame jõuda nendeni. Peame lugu professionaalsest ehitamisest, mille lahutamatuks osaks on lisaks kõrgele kvaliteedile ka ausus, läbipaistvus, usaldus ja kohusetunne. Need on märksõnad, millest juhinduvad kõik meie meeskonna liikmed.

Ehitamine saab alguse juba projektist, mitte pelgalt augu kaevamisest. Korralik projekt tagab rahulolu ja sujuva ehitusprotsessi. Selle põhjal kujuneb detailne hinnapakkumine ning kõigil ehitusprotsessis osalejatel on ühine arusaam soovitud lõpptulemusest.

Pakume vundamendist võtmeteni lahendust, mis tagab kiirema ja sujuvama ehituse. Kogu ehitusprotsessi jooksul saab küsimustega pöörduda ühe isiku poole, kes haldab tervet projekti ja omab ülevaadet hetkeolukorrast ning juba teostatud ja ees ootavatest töödest. Kliendi jaoks lihtsustab see märkimisväärselt suhtlemist meeskonnaga ja ülevaate saamist kogu ehitusprotsessi jooksul.

Meie tervikpakett/meeskond tagab meeldiva ning sujuva koostöö ja hoiab kokku tellija väärtuslikku aega.